Наши пријатели

ГРК Борец – ГРК Тиквеш 2014

Details

Date Time League Season
07/12/2019 16:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2019/2020

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец161127
ГРК Тиквеш 2014172441

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright