Детали

Датум Ч. League Сезона
17/12/2021 19:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Голден Арт231942
RK Астраион Хендбол101626