РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7 – МРК КУМАНОВО

Детали

Датум Ч. League Сезона
19/11/2021 19:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7191736
МРК Куманово121123