РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7 – РК ТЕКСТИЛЕЦ

Детали

Датум Ч. League Сезона
29/10/2021 19:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7241236
РК Текстилец070815