Наши пријатели

ГОЛДЕН АРТ КЛ7 – РК РАБОТНИЧКИ

Details

Date Time League Season
17/04/2021 17:30 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
Голден Арт – КЛ 7131427
РК Работнички081523

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright