ГОЛДЕН АРТ КЛ7 – РК МЛАДОСТ 1977

Детали

Датум Ч. League Сезона
27/03/2021 17:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7152035
РК Младост 1977131831