Детали

Датум Ч. League Сезона
02/10/2021 13:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Голден Арт181533
РК Македонија ЃП111122