РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7 – РК МАКЕДОНИЈА Ѓ.П

Детали

Датум Ч. League Сезона
02/10/2021 13:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7181533
РК Македонија ЃП111122