ГОЛДЕН АРТ КЛ7 – ГРК ТИКВЕШ 2014

Детали

Датум Ч. League Сезона
27/05/2021 19:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7131629
ГРК Тиквеш 2014151328