Наши пријатели

ГОЛДЕН АРТ – КЛ 7 – ГРК ОХРИД

Details

Date Time League Season
11/09/2020 19:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА А 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
Голден Арт – КЛ 7081523
ГРК Охрид171229

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright