Наши пријатели

ГОЛДЕН АРТ КЛ 7 – РК АСТРАИОН

Details

Date Time League Season
07/12/2020 19:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА А 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
Голден Арт – КЛ 7211738
RK Астраион Хендбол091322

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright