Наши пријатели

Еурофарм Раб. – ГРК Борец

Details

Date Time League Season
06/03/2019 16:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2018/2019

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер242347
ГРК Борец040913

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright