Наши пријатели

Вардар Ј. – Работнички

Details

Date Time League Season
29/05/2017 18:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
Вардар Јуниор171734
РК Работнички101323

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright