Еурофарм Работник – ГРК Борец

Детали

Датум Ч. League Сезона
24/05/2017 13:00 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер151429
ГРК Борец91423