Наши пријатели

Металург – Пелистер

Details

Date Time League Season
14/05/2017 12:00 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Металург151631
РК Пелистер111425

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright