Пелистер – ГРК Борец

Детали

Датум Ч. League Сезона
29/04/2017 18:00 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пелистер161834
ГРК Борец131629