Вардар – ГРК Борец

Детали

Датум Ч. League Сезона
09/05/2017 17:00 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Вардар192039
ГРК Борец131528