Наши пријатели

Еурофарм Работник – Пелистер

Details

Date Time League Season
19/04/2017 19:00 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер121426
РК Пелистер121325

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright