Вардар – Пелистер

Детали

Датум Ч. League Сезона
13/04/2017 15:00 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Вардар212041
РК Пелистер121426