ГРК Борец – Еурофарм Работник

Детали

Датум Ч. League Сезона
09/04/2017 19:00 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец131326
РК Еурофарм Пелистер102232