ГРК Борец – Пелистер

Детали

Датум Ч. League Сезона
01/04/2017 19:30 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец161329
РК Пелистер171633