Наши пријатели

ЖРК Вардар СЦЈС – ЖРК Гевгелија

Details

Date Time League Season
09/04/2017 12:00 ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Вардар СЦЈС172138
ЖРК Гевгелија10616

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright