Наши пријатели

Еурофарм Работник – Работнички

Details

Date Time League Season
23/03/2017 20:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер171431
РК Работнички111526

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright