Наши пријатели

Пролет 62 – Работнички

Details

Date Time League Season
10/03/2017 18:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пролет 62211940
РК Работнички101323

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright