Наши пријатели

Пелистер – ГРК Борец

Details

Date Time League Season
10/03/2017 18:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пелистер181129
ГРК Борец121325

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright