Преспа 2010 — Пелистер 08

Детали

Датум Ч. League Сезона
25/09/2014 18:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Резултати

ЕкипаПрво полувремеКрај
РК Преспа 2015925
РК Пелистер1224