Наши пријатели

Младост – ГРК Тиквеш

Details

Date Time League Season
06/11/2016 14:30 ПРВА МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
Младост 09181331
ГРК Тиквеш 2014121224

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright