Наши пријатели

Пелистер – Работнички

Details

Date Time League Season
08/12/2016 18:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пелистер162036
РК Работнички101121

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright