Наши пријатели

Еурофарм Работник – Пролет 62

Details

Date Time League Season
10/12/2016 17:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер131730
РК Пролет 62141125

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright