Наши пријатели

ГРК Борец – Охрид 2013

Details

Date Time League Season
26/11/2016 19:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец131730
ГРК Охрид161228

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright