Наши пријатели

Пелистер – Пролет 62

Details

Date Time League Season
07/12/2016 18:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пелистер111728
РК Пролет 6210919

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright