Наши пријатели

Работнички – ГРК Борец

Details

Date Time League Season
20/11/2016 12:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички10919
ГРК Борец171936

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright