Наши пријатели

ГРК Борец – Пролет 62

Details

Date Time League Season
13/11/2016 18:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец171330
РК Пролет 62131225

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright