Наши пријатели

Работнички – Пелистер

Details

Date Time League Season
13/10/2016 17:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички13821
РК Пелистер141832

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright