Наши пријатели

Охрид 2013 – ГРК Борец

Details

Date Time League Season
02/10/2016 18:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Охрид121527
ГРК Борец111324

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright