Наши пријатели

Пролет 62 – Пелистер

Details

Date Time League Season
02/10/2016 18:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пролет 6211920
РК Пелистер111223

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright