Наши пријатели

Еурофарм Работник – Охрид 2013

Details

Date Time League Season
23/09/2016 18:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер81018
ГРК Охрид10717

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright