ГРК Борец – Работнички

Детали

Датум Ч. League Сезона
24/09/2016 19:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец162238
РК Работнички12820