Наши пријатели

Пролет 62 – ГРК Борец

Details

Date Time League Season
25/05/2016 19:30 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пролет 62151530
ГРК Борец131326

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright