ГРК Борец – Пелистер

Детали

Датум Ч. League Сезона
21/05/2016 18:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец122032
РК Пелистер101727