Наши пријатели

Радовиш – ГРК Борец

Details

Date Time League Season
12/05/2016 19:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Радовиш131730
ГРК Борец111324

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright