Вардар Ј. – ГРК Борец

Детали

Датум Ч. League Сезона
07/05/2016 19:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Вардар Јуниор111526
ГРК Борец121426