Наши пријатели

ГРК Борец – Пролет 62

Details

Date Time League Season
27/04/2016 19:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец111829
РК Пролет 6281624

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright