Наши пријатели

Пелистер – ГРК Борец

Details

Date Time League Season
20/04/2016 18:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пелистер191534
ГРК Борец161228

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright