Наши пријатели

Охрид 2013 – Работнички

Details

Date Time League Season
07/05/2016 19:30 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Охрид151530
РК Работнички81624

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright