Наши пријатели

Текстилец – ХЈС Работник

Details

Date Time League Season
22/05/2016 15:00 ПРВА МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Текстилец7916
РК Еурофарм Пелистер161329

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright