Наши пријатели

ХЈС Работник – Преспа 2010

Details

Date Time League Season
16/04/2016 15:00 ПРВА МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер141832
РК Преспа 201551419

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright