Наши пријатели

ХЈС Работник – Метрополис

Details

Date Time League Season
03/04/2016 12:00 ПРВА МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер171936
111122

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright