Наши пријатели

Младост – ХЈС Работник

Details

Date Time League Season
19/03/2016 14:00 ПРВА МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
Младост 09141226
РК Еурофарм Пелистер161531

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright