Наши пријатели

ХЈС Работник – ГРК Тиквеш

Details

Date Time League Season
13/03/2016 12:00 ПРВА МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер161935
ГРК Тиквеш 20148917

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright