Наши пријатели

ГРК Борец – Пелистер

Details

Date Time League Season
02/04/2016 17:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец111425
РК Пелистер111930

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright